Per afiliar-te

Com pots afiliar-te

  1. Per internet

    1. Descarrega't la fitxa d'afiliació en pdf
    2. Ompli-la directament a l'ordinador i guardes l'arxiu pdf.
    3. Ens l'envies per mail a: salut@intersindical.org
      En aquest cas, has de tindre signatura electrònica o posar una imatge de la teua signatura en la casella de la signatura.
  2. Per correu postal

    1. Descarrega't la fitxa d'afiliació en pdf
    2. Ompli-la directament a l'ordinador, guardes l'arxiu pdf i imprimeix-lo, o bé imprimeix-lo i l'omplis a mà.
    3. Ens la envies per carta a:
      Intersindical Salut
      Juan de Mena, 18.
      46008 València.
  3. Entrega en mà a un delegat sindical

    1. Descarrega't la fitxa d'afiliació en pdf
    2. Ompli-la directament a l'ordinador, guardes l'arxiu pdf i imprimeix-la, o imprimeix-la i l'omplis a mà.
    3. Ens la dones personalment als delegats sindicals de cada Departament de cada àrea sanitària.
Fitxa d'afiliació

Els nostres delegats i delegades

Unió Intercomarcal d'Alacant

Departament d’Alcoi
Secció Sindical H de Alcoi
Telèfon 696806311
salut.alcoi@intersindical.org
Departament Denia
Secció Sindical H La Pedrera
Telèfon 637598284 / 630346456
salut.denia@intersindical.org
Secció Sindical H. de Dénia
Partida Beniadlà s/n 03700 Dénia
Telèfon 649296702
salut.denia2@intersindical.org
Departament Elda
Secció Sindical Hospital de Elda
Ctra. Elda-Sax, Ptda La Torreta 03600 Elda
Telèfon 667728067
salut.elda@intersindical.org
Departament Marina Baixa
Secció Sindical Marina Baixa
Avda. Alcalde En Jaume Botella Mayor, 7 03570 Vila Joiosa, la
Telèfon 663 224 565
salut.marinabaixa@intersindical.org
Departament Sant Joan
Secció Sindical San Joan
Ctra. Alicante-Valencia, s/n 03550 San Joan d ́Alacant
Telèfon 610 147 730
salut.santjoan@intersindical.org

Unió Intercomarcal de Castelló

Departament Castello
Secció Sindical H General de Castelló
Av. Benicàssim, s/n 12004 Castelló de la Plana
Tlf.645969058 
salut.castello@intersindical.org
Departament La Plana
Secció Sindical H de La Plana
Ctra. Vila-real-Borriana, km 0.5 12540 Vila-real
Telèfon 629016312
salut.laplana@intersindical.org
Departament Vinaròs
Secció Sindical Hospital de Vinaròs
Av. Gil de Atrocillo, s/n 12500 Vinaròs
Telèfon 655925350
salut.vinaros@intersindical.org

Unió Intercomarcal de València 

Departament Arnau
Secció Sindical Hospital Arnau de Vinanova-Lliria
C/ San Clemente, 12 46015 Valencia
Telèfon 628181552
salut.arnaudevilanova@intersindical.org
Departament Clínic-Malvarrosa
Secció Sindical Hospital Clínic
Av. Blasco Ibañez, 17 46010 Valencia
Telèfon 682702658
salut.clinic-malvarrosa@intersindical.org
Departament Dr.Peset
Secció Sindical Hospital Dr Peset
Av. Gaspar Aguilar, 90 46017 Valencia
Telèfon 695195914 667728690
salut.drpeset@intersindical.org
Departament Gandia Secció Sindical H Gandia
Paseo Germanías, 71 46702 Gandia
Telèfon 620208051
salut.gandia@intersindical.org
Departament H General Vlc
Secció Sindical H General de Valencia
Telèfon 685134509
salut.general@intersindical.org
Departament Manises
Secció Sindical Manises
Telèfon 620208053
salut.manises@intersindical.org
Departament La Fe
Secció Sindical H la Fe
Bulevar Sur, s/n. 46026 Valencia
Telèfon 659870099
salut.lafe@intersindical.org
Departament Xàtiva-Ontinyent
Secció Sindical H de Xàtiva
Ctra. Xàtiva-Silla, km 2 46800 Xàtiva
Telèfon 660051602
salut.xativa@intersindical.org
Seu València
Juan de Mena, 18-baix. C.P. 46008
Telèfon: 96 391 91 47. Fax: 96 392 43 34
salut@intersindical.org